Praca dla studenta/tki

Numer referencyjny
328/2024
Data dodania
17.05.2024
Data ważności
30.06.2024
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Inne
Ochrona środowiska
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
POLSKA KORPORACJA RECYKLINGU SP. Z O.O.

Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o. o. w Lublinie (PKR) powstała w kwietniu 2006 roku jest jednym z największych zakładów przetwarzania i recyklerów Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEiE) w kraju. Rozwija i wdraża innowacyjne technologie recyklingu odpadów poużytkowych wnosząc istotny wkład w budowę gospodarki cyrkularnej opartej na wiedzy i technologii.

Dane kontaktowe

20-234 Lublin, ul. Metalurgiczna 15C

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

WYMAGANIA:
• status studenta
• dyspozycyjność w ostatnią sobotę miesiąca
• motywacja oraz chęć do pracy
• gotowość do umiarkowanej pracy fizycznej

Zakres zadań

ZAKRES ZADAŃ STANOWISKU:
• praca w ostatnią sobotę każdego miesiąca – ok 6 godzin
• pomoc przy organizacji zbiórki ZSEiE
• Praca w wybranej lokalizacji – ustalana z przełożonym

Oferowane warunki

OFERUJEMY:
• umowa zlecenie
• zależy nam na dłuższej współpracy

Prosimy przesyłać CV bezpośrednio na adres mailowy: info@pkrecykling.pl w tytule dopisek: PRACA DLA STUDENTA

Uwagi

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Znajdź ofertę